Koběluš - ovocné stromy Facebook

Obchodní podmínky


Momentálně nezasíláme, pouze osobní odběr bez objednávky.

Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.ovocne-stromky.cz. Podmínky blíže upřesňují a vymezují práva a povinnosti prodávajícího (dodavatel) a kupujícího (zákazník).

Objednávka

Objednávky se podávají prostřednictvím internetového obchodu www.ovocne-stromky.cz. Podáním objednávky zákazník stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

Závazná objednávka musí obsahovat Jméno, Příjmení, E-mail a adresu dodání. Pro snadnější vyřízení objednávky doporučujeme uvést telefon jako nepovinný údaj.

Potvrzení objednávky

Po objednání zboží v internetovém obchodě bude kupujícímu zaslán do jeho poštovní schránky e-mail potvrzující jeho objednávku. Po zaslání tohoto e-mailu může kupující do 24 hodin změnit svoji objednávku. Pokud tak neučiní, bude objednávka brána jako závazná.

Dodací lhůta

Zboží bude dodáno co nejdříve po potvrzení objednávky. Expediční den bývá každá  středa v týdnu, ve vyjímečných případech čtvrtek. Zboží bude vždy odesláno tzv. Obchodním balíkem prostřednictvím České pošty. Poštovné a balné činí v připadě ovocných stromků 300 Kč za zásilku.

Platba

Zboží bude hrazeno dobírkovou poukázkou.

Reklamace

Reklamace vždy řešíme individuálně a po vzájemné dohodě.